Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

Drevené podlahy Parador otvárajú možnosti kreatívneho dizajnu vysoko kvalitných podláh. Naše parketové podlahy sú odolné, štýlové, ľahko sa montujú a udržiavajú. Vytvárajú vo vašom dome jedinečnú atmosféru.

Náš výrobný proces sa vyznačuje vysokokvalitnými surovinami, premyslenou technologiou a skúsenosťou ľudí vo výrobných závodoch Gussing a Coesfeld. Zloženie trojvrstvových podláh Parador je trvanlivé a tvarovo stále. Spoliehame na masívnu stredovú časť z ihličnatého dreva, stabilný protiťah a kryciu vrstvu s vysokokvalitného pravého dreva, ktoré vďaka lakovanému alebo prírodne olejovanému povrchu zaručuje zachovanie hodnoty.

Máme široké spektrum dekorov, ktoré sa líšia farbou a zrnom. Podľa druhu dreva je dekor trochu svetlejší alebo tmavší, s mäkkou alebo výraznou štruktúrou. Medzi klasické patrí dub, buk a jaseň. Orech alebo čerešňa sú nápadné a kvalitné. Javor a smrekovec vás ohromia svojou jedinečnou štruktúrou.

Dub Chalet

 

Viac ako povrch

Charakter dreveného materiálu hmatateľne vynikne vďaka rôznym povrchovým štruktúram. Štruktúra povrchu lamiel môže pôsobiť pokojne, prirodzene alebo živo. Teplé tóny a prirodzený vzhľad sú ideálne pre útulný vkus. V svetlohnedej, svetlošedej a sivej farbe vyzerá drevená podlaha elegantne a jednoducho. Ak dávate prednosť nápadnému dizajnu, môžete si zvoliť výraznú červenohnedú, tmavošedú alebo tmavohnedú farbu.

 

 

 

To, ako drevená podlaha vyzerá, závisí aj od ďalších detailov ako napríklad skosenie hrán.

Na výber máte:

– mini skosenie  (decentné skosenie okolo lamely)

– klasické skosenie

– bez skosenia hrán

 

 

Konečná úprava podlahy môže byť lakovaná, olejovaná alebo neošetrená. Povaha povrchu ovplyvňuje aj údržbu.

Triedenie

Kresbu podlahy neurčuje len druh dreva, ale tiež triedenie.

Drevo vykazuje najrôznejšie základné rysy od harmonických (Select) cez vyrovnané (Natur), živé (Classic) a svieže (Living) až po obzvlášť originálne (Rustikal).

 

Formáty lamiel trojvrstvových drevených podláh

 

 

Čistenie a starostlivosť

Sada, ktorá zabezpečí profesionálnu a bezfarebnú údržbu pre všetky podlahy z pravého dreva Parador.

         

Opravy

Drobné poškodenia môžete rýchlo opraviť pomocou vysoko kvalitnej opravnej sady Parador. Záleží nám na dlhodobej radosti z našich produktov, i keď dôjde k drobnému poškodeniu podlahy.

 

 

 

 

 

 

 

 

Prezrite si ponuku 3-vrstvových podláh PARADOR »

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>