Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Pevnosť celku určuje odolnosť najslabšieho článku. 

 

Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia.

V ponuke certifikované bezpečnostné cylindrické vložky od uznávaných výrobcov v 3 a 4 bezpečnostnej triede. Vyznačujú sa vysokou odolnosťou voči prekonaniu, dlhou životnosťou a vysokým užívateľským komfortom.
 
 

K dispozícii je na výber z niekoľkých typov bezpečnostných vložiek:

 

 • MECHANICKÉ BEZPEČNOSTNÉ VLOŽKY
 • ELEKTRONICKÉ BEZPEČNOSTNÉ VLOŽKY
 • ELEKTROMOTORICKÉ BEZPEČNOSTNÉ VLOŽKY

 

Mechanické bezpečnostné vložky.

Sú kvalitné a spoľahlivé produkty od poprednej rakúskej spoločnosti EVVA. Sú testované a odolné voči všetkým už známym a novým vysoko sofistikovaným metódam násilného prekonania čoho dôkazom sú európske certifikáty. Podľa úrovne bezpečnosti sú vhodné pre dvere v 3 a 4 bezpečnostnej triede.

3 bezpečnostná trieda
 
Cylindrická vložka FPS
 

FPS je odpružený kolíkový systém s 5 alebo 6 aktívnymi, odpruženými overovacími prvkami. Bezpečnostné znaky kľúča FPS sa overujú v uzamykacej cylindrickej vložke – a to na dvoch bezpečnostných úrovniach: patentovanom profilovom systéme kľúča a masívnych pridržiavacích stavítkach. Cylindrická vložka FPS sa vyrába v kompaktnej konštrukcii.

Kľúč FPS

Kľúč FPS je silný argentanový kľúč, ktorý sa vyznačuje patentovaným, viacnásobne prekrytým profilom kľúča. Vďaka tomu je odolný proti opotrebovaniu a má dlhú životnosť. Prekrížený profil ho robí ešte bezpečnejším a znižuje nebezpečenstvo výroby nezákonnej kópie kľúča.

Cylindrická vložka FPS

FPS je odpružený kolíkový systém s 5 alebo 6 aktívnymi, odpruženými overovacími prvkami. Bezpečnostné znaky kľúča FPS sa overujú v uzamykacej cylindrickej vložke – a to na dvoch bezpečnostných úrovniach: patentovanom profilovom systéme kľúča a masívnych pridržiavacích stavítkach. Cylindrická vložka FPS sa vyrába v kompaktnej konštrukcii.

4 bezpečnostná trieda
 
Cylindrická vložka EPS
 

EPS spoľahlivo chráni domovy, vynikajúco sa však uplatňuje aj v jasne štruktúrovaných uzamykacích systémoch. Takto je EPS často a rád používaným prístupovým systémom v gastronómii alebo v bytovej výstavbe. EPS je úspešným výsledkom neustáleho ďalšieho vývoja overených kolíkových systémov EVVA. Vysoký používateľský komfort a dlhá životnosť robia systém najlepším z kolíkových systémov.

Kľúče EPS

Kľúče EPS sú silné argentanové kľúče s veľkými prierezmi kľúča. Vďaka tomu je odolný proti opotrebovaniu a má dlhú životnosť. Charakteristické postranné kódovanie a s tým súvisiaca integrovaná manipulačná kontrola ho robia ešte bezpečnejším. Vďaka robustnému pozdĺžnemu profilu a optimalizovanému frézovaniu zárezov sa kľúče EPS dajú veľmi ľahko zasunúť.

Cylindrická vložka EPS

EPS je odpružený kolíkový systém s 5 alebo 6 aktívnymi odpruženými overovacími prvkami, ktorý ponúka až 20 prídavných postranných kódovaní. Integrovaná manipulačná kontrola kľúča v cylindrickej vložke, ako aj blokovacie kolíky s dvojitým účinkom zaisťujú vysokú bezpečnosť. Cylindrická vložka je k dispozícii v kompaktnej a modulárnej konštrukcii.

Cylindrická vložka ICS
S ICS zvyšujete komfort vo vašom systéme, získavate istotu v oblasti plánovania a investičnej návratnosti a môžete sa spoľahnúť na robustnosť a dlhú životnosť systému. ICS je stabilný systém obojstranných kľúčov, ktorý je natoľko vypočítateľný, že už pri plánovaní sa dajú dostatočne zohľadniť rezervy uzamykacieho systému. Či už v kancelárskej budove, v škole alebo v študentskom domove – ICS vás vždy presvedčí.
Kľúč ICS

Ako elegantný obojstranný kľúč sa ICS ukazuje hneď zo svojich dvoch najlepších stránok. O viac pohodlia sa starajú špeciálne vyvinuté šikminy kľúča, ktoré umožňujú jeho ľahké zasúvanie. Vďaka 3 mm hrúbke a kvalitnej argentanovej zliatine je kľúč veľmi odolný voči opotrebovaniu. Tri zárezy na chrbtovej strane kľúča neumožňujú vyvodenie hĺbky zárezov. Tým je ilegálne vyhotovovanie kľúča hoci aj najmodernejšími postupmi 3D tlače takmer nemožné.

Cylindrická vložka ICS

ICS ponúka rôzne uzamykacie technológie pre vysokú ochranu: osvedčený drážkový systém, odolný pozdĺžny profil a výrazný systém drážok s vnútornými zárezmi. Overenie kľúča pritom prebieha v 5 drážkach prostredníctvom 13 odpružených blokovacích prvkov a odolného pozdĺžneho profilu, čo zaisťuje vysokú bezpečnosť.

Cylindrická vložka 4KS
4KS je dôsledným pokračovaním vývoja nášho osvedčeného systému drážok. 4KS je ešte stabilnejší, silnejší a bezpečnejší. Nový tvar stabilizuje kľúč a robí ho kompaktnejším a ergonomickejším. S novou ochranou pred odvŕtaním dosahuje 4KS najvyššiu bezpečnostnú triedu podľa EN-1303:2015. Čo zostalo rovnaké? 4KS je tiež naďalej spoľahlivým systémom pre najnáročnejšie situácie.
Kľúč 4KS

Keďže 4KS je obojstranný kľúč s jedinečnými zaoblenými hrotmi, jeho používanie je zvlášť jednoduché. Vysokokvalitná argentanová zliatina, vrstva zabraňujúca treniu pokrývajúca všetky blokovacie prvky a bezpružinová technológia kľúča 4KS a jadra sú zárukou najvyššej odolnosti proti opotrebovaniu aj v tých najťažších podmienkach. Kľúč 4KS je však výnimočný najmä pretínajúcim sa frézovaním drážok. To prakticky vylučuje manipuláciu s kľúčom v uzamykacom systéme. Dodatočné kódovanie navyše poskytuje najvyššiu bezpečnosť.

Cylindrická vložka 4KS

Na rozdiel od iných uzamykacích systémov sa blokovacie prvky v cylindrickej vložke 4KS pohybujú po vyfrézovaných drážkach kľúča. Už nedochádza k vyvíjaniu tlaku proti sile pružín. Celkovo 12 neodpružených, masívnych blokovacích kolíkov sa vďaka tvaru 6 drážok kľúča presunie do určitej polohy a overí sa 2 posuvnými závorami. Blokovacia lišta v jadre kontroluje prídavné kódovanie. Kľúč 4KS sa overuje celkovo štyrikrát. To je o tri overenia viac ako pri iných systémoch. A toto poskytuje najvyššiu bezpečnosť.

Cylindrická vložka MCS
S celosvetovo jedinečnou bezpečnosťou MCS je u každého prevádzkovateľa uzamykacieho systému MCS automaticky zaistený pocit bezstarostnosti. Toto je možné na jednej strane vďaka 100 % ochrane proti kopírovaniu kľúča, na druhej strane vďaka enormnej vypočítateľnosti MCS. Už pri plánovaní uzamykacieho systému sa dajú zakalkulovať rezervy uzamykacieho systému. To znamená, že váš objekt môže rásť a rásť a … MCS rastie spolu s ním.
Kľúče MCS

Kľúč MCS kombinuje hneď dve technológie pre trojitú bezpečnosť: jedno magnetické a dve mechanické kódovania. Celkovo osemnásobné magnetické overovanie prebieha prostredníctvom štyroch obojstranných a samostatných permanentných magnetov. O nevídanú bezpečnosť sa okrem toho stará aj mechanické kódovanie vďaka precíznemu pozdĺžnemu profilu, ako aj prídavné mechanické kódovanie.

Cylindrická vložka MCS

V cylindrickej vložke MCS sa vľavo a vpravo od otvoru na kľúč nachádza celkovo osem voľne otáčateľných magnetických rotorov, ktorým sú pridelené štyri okrúhle magnety kľúča MCS. Oprávnený kľúč uvedie magnetické rotory do uzavretej polohy. Vyššie sa nachádzajúca mechanika udelí povolenie na zamknutie.

Elektronické bezpečnostné vložky.
AirKey. Jednoducho smart
 
Úplne dynamická bezpečnosť. AirKey uľahčuje váš život a dáva vám viac nezávislosti. Lebo pri AirKey otvárate dvere smartfónom, odovzdávate kľúče prostredníctvom SMS a celý váš uzamykací systém organizujete celkom jednoducho online. Takto vám AirKey v podnikaní i v súkromí poskytuje uzamykací systém pre maximálnu slobodu pri maximálnej bezpečnosti.
Cylindrická vložka AirKey

Cylindrická vložka AirKey je vhodná pre interiér a exteriér. Vybavená ochranou proti vytiahnutiu jadra a odvŕtaniu, rotačnou brzdou a integrovaným bezpečnostným prvkom pre bezpečné ukladanie dát je centrálnym bezpečnostným produktom v systéme AirKey. Vďaka svojej modulovej konštrukcii sa cylindrická vložka dá jednoducho zabudovať a prispôsobiť jej dĺžka.

Vaše výhody pri AirKey
 • Odosielanie kľúčov na smartfóny cez internet
 • Bezplatná aplikácia a online správa
 • Pre malé až komplexné uzamykacie systémy
 • Kvalita výrobku a bezpečnosť dát z Rakúska
AirKey Hybrid. Jednoducho smart
Cylindrická vložka Hybrid
Elektronika skombinovaná s mechanikou
 • Mechanika a elektronika v jedinej cylindrickej vložke
 • Kombinovateľná so všetkými aktuálnymi modulárnymi mechanickými systémami
 • Rýchle a jednoduché prestavenie mechanických systémov
 • Elektronický vlastný profil s kombinovaným kľúčom
Identifikačné médiá AirKey

Okrem smartfónu sa ako prístupové médium môžu používať aj prívesky na kľúče, kombinovaný náramok na kľúč, kombinované kľúče alebo karty.

Elektromotorické bezpečnostné vložky.
EMZY. Jednoducho automatická

Dobre uzamknutá bezpečnosť

Chcete mať istotu, že určité vonkajšie dvere sa od určitého času automaticky uzamykajú a odomykajú? Potom je EMZY od EVVA – elektromotorická cylindrická vložka – práve tým správnym produktom pre vás. Cylindrická vložka s gombíkom na elektrický pohon zvyšuje komfort a bezpečnosť uzamykacieho systému.

 

Mnohostranné možnosti využitia

EMZY sa používa pri dverách citlivých oblastí objektov alebo všade tam, kde chcete mať istotu, že dvere sa automaticky uzamykajú. A to všetko pri záruke vysokého komfortu a nízkych organizačných nákladoch. EMZY sa dá kombinovať so všetkými mechanickými a elektronickými systémami EVVA.

Vaše výhody pri EMZY

 • Riadené zamknutie a odomknutie
 • Diaľkové otváranie
 • Denná a nočná prevádzka
 • Režim otvárania dverí

 

Elektromotorická cylindrická vložka EMZY

EMZY sa dá obzvlášť jednoducho obsluhovať pomocou tlačidla na gombíku. A keďže v noci sa vyžaduje iný druh bezpečnosti ako cez deň, pomocou tlačidla je možné rýchlo a jednoducho prepínať medzi dennou prevádzkou (trvalé otvorenie) a nočnou prevádzkou (permanentne zamknuté).

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>