Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

Dodávajú charakter, zdôrazňujú štýl nábytku a doplnkov, opticky zväčšia priestor a odhlučnia miestnosť. Lamelové panely si každým rokom získavajú viac a viac sŕdc.

Lamelové panely LINERIO S- Line White

 

Konečná úprava stien hrá dôležitú úlohu pri budovaní celkovej atmosféry v miestnosti. Preto stojí za to, využiť ich potenciál. S modernými lamelovými panelmi LINERIO dokážete v interiéri vytvoriť priestor, v ktorom sa bude príjemne bývať a relaxovať alebo pomocou nich môžete šikovne vymedziť rôzne zóny. Obloženie stien lamelami má okrem estetickej a dekoračnej funkcie aj množstvo praktických výhod.

Lamelové panely LINERIO M- Line Chocolate a Natural

Niektorí z nás sa cítia príjemnejšie vo svetlých interiéroch, iní sa radšej obklopujú tmavými farbami. Vertikálne lišty na stenu vo vybranom odtieni dreva môžu byť ústredným prvkom, na základe ktorého vyberáme nábytok a doplnky do izby. Nezabúdajte však na striedmosť, aby množstvo prírodných dekorov nezahltilo priestor. Elegantný vzhľad dosiahnete napríklad s panelmi LINERIO vo farbe chocolate v kombinácii s tmavými skrinkami a tenkými kovovými úchytkami v odtieni klasickej čiernej. Takýto nábytok umožní vyniknúť všetkým dekoráciám.

Lamely LINERIO zmenia každý interiér

Jednofarebné lamely alebo lamely v drevodekoroch, umožňujú veľkú slobodu kreativity a usporiadania. Môžu sa inštalovať vertikálne, horizontálne a diagonálne – ako na steny, tak aj na stropy. Ľahko s nimi vytvoríte aj nenápadnú dekoráciu interiéru len na určitej časti steny. Záleží len na vás, či budú nenápadne zvýrazňovať časť miestnosti, alebo budú umiestnené na celej stene a prilákajú zvedavé pohľady všetkých hostí. Výsledný efekt bude závisieť aj od šírky a hrúbky zvolených lamiel a ich farby.

 

 

 

Lamely v svetlom teplom odtieni dreva vnesú do interiéru upokojujúci pocit, útulnosť a ľahkosť, zatiaľ čo tmavšie odtiene dodajú priestoru sofistikovanosť a rafinovanú hĺbku. Pre modernejší efekt sa oplatí zvoliť jednofarebné lamely. Biela alebo sivá interiér rozžiaria a dodajú mu ľahkosť, antracitová dodá hĺbku a uľahčí kreatívne usporiadanie miestnosti.

 

 

 

Úzke lamely (S- Line) vytvoria ten najjemnejší akcent. Skvele sa budú hodiť ako dekorácia do malej izby alebo na decentné dotvorenie výklenku. Stredne široké lamely (M- Line) sa budú hodiť do každého interiéru, pokiaľ ich odtieň ladí s ostatnými drevenými dekormi prítomnými v aranžmáne. Široké lamely (L- Line) upútajú najväčšiu pozornosť a najlepšie sa hodia na dokončenie veľkej steny. Konečné rozhodnutie ohľadom veľkosti a hrúbky lamiel by teda malo byť ovplyvnené individuálnym vkusom, ako aj proporciami interiéru.

Rôzne šírky a hrúbky lamiel je možné aj vzájomne kombinovať, pre získanie zaujímavého efektu štruktúry na stene alebo strope.

 

Lamelové panely LINERIO kombinácia S-M-L- Line Grey

Lamelové panely LINERIO kombinácia S-M-L- Line White

Lamelové panely LINERIO kombinácia S-M-L- Line Antracit

Lamelová stena- vizuálne krásna a praktická

 

Existuje viacero dôvodov, prečo v interiéri použiť lamelové panely.

Okrem ich nepopierateľných vizuálnych hodnôt majú aj praktické vlastnosti.

Vysoko kvalitný materiál s trojrozmernou štruktúrou účinne stíši interiér- eliminuje dozvuky a ozveny.

Vďaka tomu je lamelová stena dokonalým riešením pre domáce nahrávacie štúdio alebo zábavný kútik. Lepšia akustika znamená aj väčšiu intimitu, preto sa oplatí nainštalovať do spálne aj takúto dekoráciu.

Lamely na strope alebo na stene v spálni podporia relax po dni plnom výziev.

 

 

   

Lamelové panely LINERIO S- Line Mocca

 

 

Lamelové panely LINERIO sú oceňované aj pre ich odolnosť a jednoduché čistenie.

Pokiaľ nebudú v neustálom kontakte s vodou, budú dobre fungovať aj v kúpeľni.

Pri bežnom čistení ich stačí utrieť vlhkou handričkou.

Skvelé využitie môžu mať aj na stene v predsieni, vďaka čomu môžete zabudnúť na špinavé stopy na vymaľovanej stene od mokrej srsti domácich zvierat alebo od špinavých rúk detí vracajúcich sa z prechádzky.

Navyše predsieň dekorovaná panelmi očarí svojou útulnosťou.

 

 

 

 

Lamelové panely LINERIO L- Line Antracit

 

Vymedzenie zón v obývacej izbe pre špeciálne úlohy

Obývacia izba v rodinnom dome, ktorá slúži na oddych, prijímanie hostí a prácu, by mala byť rozdelená na zóny, ktoré uľahčia každodenné fungovanie. Môžeme to urobiť pomocou nábytku alebo vhodnej povrchovej úpravy stien. Napríklad oddychový kútik môžeme ozvláštniť lamelami Linerio Natural. Drevená farebnosť a priestorová štruktúra dodajú interiéru útulný charakter. Zvyšok stien natretý teplou, béžovou farbou vytvorí ucelené duo s podlahou v prírodných dubových odtieňoch.

Lamelové panely LINERIO M- Line Natural

Rovnako efektne bude pôsobiť lamelami zvýraznený jedálenský kút alebo stena za televízorom. Na panely je možné jednoducho pripevniť aj fotorámčeky a obrazy a celkovo tak dotvoriť interiér podľa vlastného vkusu.

Lamelové panely LINERIO S- Line Natural

Vďaka tlmiacim vlastnostiam umožňujú lamely zabudnúť na susedov za stenou, uľahčujú relaxáciu a koncentráciu. Za zváženie preto stojí ich využitie v pracovnom či študijnom kútiku alebo priestore určenom na oddychové čítanie.

Lamelové panely LINERIO L- Line Antracit

Pokojné sny vďaka lamelám na stene

Aj ľudia, ktorých zobudí najmenší hluk, si môžu v odhlučnenej miestnosti poriadne zdriemnuť. Lamely na stene za posteľou v spálni umožnia užiť si zaslúžený popoludňajší relax. Podporia tiež hlboký, neprerušovaný spánok počas noci, ktorý je potrebný pre plnú regeneráciu tela a mysle. V závislosti od vašich preferencií ich môžete kombinovať s nábytkom v podobných odtieňoch alebo vytvoriť kontrasty. Svetlé nástenné lamelové panely urobia interiér prívetivejším. Tie tmavšie zasa prinesú eleganciu a dodajú spálni jedinečný charakter.

Lamelové panely LINERIO M- Line Chocolate

Lamelové panely LINERIO M- Line White

Lamelové panely LINERIO L- Line Natural

Pri rozhodovaní o farbe panelov venujte pozornosť ostatnému zariadeniu v miestnosti. Prírodné dekory môžete kombinovať s podobným odtieňom nábytku a doplnkov, čím dosiahnete harmonické usporiadanie. Jednofarebné lamely poskytujú veľkú slobodu usporiadania a kreativity. Biele alebo antracitové lamely na stenách sa hodia k rôznym odtieňom a textúram. Mimoriadne zaujímavý efekt možno dosiahnuť zladením farby lamiel s dverami a soklovými lištami.

Lamelové panely LINERIO L- Line White

Lamelové panely LINERIO S- Line Antracit

 

Lamely LINERIO sú skvelou voľbou aj pre ľudí, ktorí sa zameriavajú na ekologické riešenia. Panely z tvrdeného polystyrénu sú plne recyklovateľné. Pri rekonštrukcii sa jednoducho odlepia od steny a môžu sa ďalej zúžitkovať, vďaka čomu získa surovina druhý život.

Inštalácia lamiel je veľmi jednoduchá. Panely sa montujú lepením pomocou montážneho lepidla priamo na stenu. Sú extrémne ľahké, takže sa dajú prilepiť aj na strop. Na požadovanú veľkosť ich narežete rýchlo pomocou píly alebo priamočiarej píly a kompozíciu esteticky dokončíte ukončovacími lištami v zodpovedajúcich farbách. Rovnako ako lamely, tak aj ukončovacie lišty sa inštalujú rýchlo pomocou lepidla.

Ukončovacie lišty LINERIO

V našej ponuke nájdete lamelové panely LINERIO v 3 variantoch: S- Line (úzke lamely), M- Line (stredne široké lamely), L- Line (široké lamely) v prírodných drevodekoroch, ako aj v jednofarebných prevedeniach.

Prezrite si ponuku lamelových panelov LINERIO »

 

 

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>