Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

Pre veľký úspech predlžujeme akciu do 31. 5. 2024!

Spoznajte všetky vlastnosti kvalitných drevených podláh nemeckej kvality. Teraz 24 originálnych kúskov za akciové ceny!

PRVÝKRÁT ZNIŽUJEME CENY NA DREVENÉ PODLAHY. Z TÝCHTO CIEN ZDREVENIETE!

Rozhodovanie o podlahovom materiáli pre váš domov je rozhodnutím, ktoré ovplyvní jeho celkový vzhľad, atmosféru a praktickú využiteľnosť. Väčšinou vyhráva kolekcia, ktorá dizajnom či vlastnosťami najviac pripomína drevenú podlahu a je za dostupnejšiu cenu. Pokiaľ sú požiadavky smerované na odolnosť, tak je jasnou voľbou laminátová podlaha, ktorá má skvelé odolné vlastnosti, a zároveň je vhodná aj do komerčných priestorov. Ak je ale pre vás dôležitý príjemný, hrejivý domov, tak je jasným výhercom drevená podlaha. Bez konkurencie!

Špičkové drevené podlahy sú určené každému, kto túži po maximálne kvalitnej a prírodnej podlahe. A teraz ich máte na dosah. Prvýkrát sme znížili ceny na vybraný sortiment drevených podláh. V akcii do konca marca, apríla nájdete napríklad obľúbené odtiene tmavého dubu, ako aj trendový kúsok vo vzore rybia kosť. Všetky naše drevené podlahy sú vyrobené v najvyššom nemeckom štandarde, špičkovej úrovni spracovania a vyberané z trvalo udržateľných a obhospodárených lesov. Skrátka racionálna aj ekologická voľba.

☆ zľavy až do 45%

☆ akcia trvá do 31.5.2024

☆ bezkonkurenčná nemecká kvalita

☆ nadštandardné spracovanie

 

PREČO BY DREVENÁ PODLAHA NEMALA CHÝBAŤ U VÁS DOMA?

Drevené podlahy majú nespočetné množstvo výhod. Azda najdôležitejšou je, že ponúkajú prirodzený a teplý pocit pod nohami. Majú schopnosť regulovať vlhkosť v miestnosti, a tým prispievajú k optimálnej klíme. Je všeobecne známe, že drevo má prirodzenú izolačnú schopnosť, čo znamená, že udržiava teplotu a poskytuje príjemný pocit pri chôdzi.

Medzi ďalšie dôvody, prečo si vybrať drevené podlahy sú:

 Autenticita: Drevené podlahy sú vyrobené z pravého dreva, čo im dodáva jedinečný vzhľad a textúru. Každá doska má svoje vlastné farebné odtiene a prírodné vzory. Preto, ak sa rozhodnete pre drevenú podlahu, môžete si byť istí, že budete mať doma originálny prírodný dizajn.

✦ Životnosť a obnoviteľnosť: Drevené podlahy majú dlhú životnosť a môžu byť obnovované brúsením, novým lakovaním alebo olejovaním. Vďaka tomu je investícia do nich dlhodobejšia.

✦ Elegantný vzhľad: Drevené podlahy pridávajú do interiéru teplejší a prírodný vzhľad, ktorý môže dotvárať rôzne štýly a dekoračné prvky.

✦ Ekologická voľba: Pri používaní dreva s certifikátom PEFC (Programme for the Endorsement of Forest Certification) sa môžete rozhodnúť pre ekologicky udržateľné riešenie.

✦ Vhodné pre alergikov: V porovnaní s inými typmi podláh, drevené podlahy sú vhodnejšie pre ľudí trpiacich alergiami, pretože akumulujú menej prachu a alergénov.

✦ Jednoduchá údržba: S pravidelnou údržbou, ako je pravidelné čistenie a ošetrovanie, je drevená podlaha relatívne ľahko udržateľná.

✦ Zvýšená hodnota nehnuteľnosti: Drevené podlahy môžu prispieť k zvýšeniu hodnoty nehnuteľnosti, pretože sú vnímané ako luxusný a kvalitný materiál.

Každá podlaha má svoje plusy aj mínusy, a tak je to aj pri drevených podlahách. Jednou z najväčších nevýhod je jej slabšia odolnosť. Drevo je prírodný a mäkký materiál, čo robí podlahu príjemnú a teplú na chôdzu, ale nie tak odolnú, ako v prípade laminátových podláh.

Je jednoduchšie na nej vytvoriť škrabanec, čo ale nutne nemusí byť nevýhoda. Drevené podlahy sú totiž svedkami času a udalostí – starnú spolu s vami. Preto sú drevené podlahy veľakrát spájané s emóciami. Každá ryha či škrabanec sa viaže na spomienku, ktorá vám pripomenie daný okamih. Pre niekoho môžu byť škrabance známky života, pre niekoho známky opotrebovania. Niekedy to však stojí za to.

Medzi ďalšie nevýhody, ktoré treba pri drevených podlahách spomenúť sú:

✦ Náklady: Drevené podlahy môžu byť pomerne drahé, a to nielen z hľadiska samotného materiálu, ale aj vzhľadom na náklady na inštaláciu a údržbu. Do konca mája počas našej akcie, našťastie, toto neplatí.

✦ Citlivosť na vlhkosť: Drevo reaguje na zmeny vlhkosti v prostredí. Príliš vysoká alebo príliš nízka vlhkosť môže spôsobiť deformácie, napríklad zvlnenie alebo škrty.

✦ Obmedzená odolnosť voči vode: Drevené podlahy nie sú odolné voči stojatej vode. Neodporúča sa ich preto inštalovať v oblastiach, kde môže prísť do kontaktu so stojacou vodou, ako sú napríklad kúpeľne.

✦ Potreba pravidelnej údržby: Drevené podlahy vyžadujú pravidelnú údržbu, vrátane čistenia, brúsenia a nového lakovania alebo olejovania. Táto údržba môže byť náročná na čas a financie.

 

DREVO ZA CENU, KTORÚ SI MÔŽETE DOVOLIŤ! 24 DEKOROV PRE KAŽDÉHO!

PRVÝKRÁT PRINÁŠAME ZĽAVY NA DREVO AŽ DO VÝŠKY 45%. BEZKONKURENČNÉ CENY PRI BEZKONKURENČNEJ KVALITE!

PARADOR drevené podlahy si zaslúžia vašu pozornosť. Luxusný dizajn, nadštandardná kvalita a neopísateľný zážitok. Presne také sú naše podlahy, ktoré vám teraz prinášame za AKCIOVÉ CENY a pozor, potrvajú až do konca MARCA MÁJA! V akciovej ponuke nájdete široký výber kvalitných drevených podláh v rôznych odtieňoch a s rôznou štruktúrou krásneho dreva.

Naše podlahy sú známe nemeckou kvalitou, ale pri dreve to platí dvojnásobne – prinášame kvalitné spracovanie s voskovaním na hranách tak, aby boli odolnejšie voči vlhkosti. Nie všetky drevené podlahy na našom trhu majú impregnáciu, a preto sú náchylnejšie na vlhkosť. S PARADOR-om ste tak v suchu, a to doslova.

Medzi akciovými produktami nechýbajú drevené podlahy s olejovaným finišom, čo znamená, že po inštalácii naše podlahy nemusíte olejovať ani inak upravovať. To vás nestojí ďalšie náklady. A vďaka PEFC certifikátu vám garantujeme, že s našimi podlahami si vyberáte ekologický správnu voľbu pre našu planétu a zdravú voľbu pre váš nový domov.

Na výber máte 24 dekorov dreva od rustikálnych, svetlých a tmavých odtieňov až po luxusný vzor HERRINGBONE. Na odkaze nižšie si môžete pozrieť všetky drevené podlahy v akcii.

 

DREVENÉ PODLAHY V AKCII

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>