Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Sú súčasťou každých dverí do bytu. Ich význam z pohľadu bezpečnosti voči násilnému prekonaniu, alebo vplyvu na požiarnu odolnosť je u verejnosti veľmi podceňovaný.

 

Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia.

Bežné optické kukátka

 

V ponuke pre Vás máme bežné kukátka s kvalitnou optikou v prevedení s alebo bez menovky v dizajne CR-nerez – lesklé, alebo aj Nerez-brus – matné.

Panoramatický priezorník v úprave chróm a nerez brus

Panoramatický priezorník s menovkou – oblý

Panoramatický priezorník s menovkou – hranatý

Panoramatický priezorník  chróm a nikel mat

Digitálne SMART kukátka

Nikdy nezmeškajte návštevu!

 

Digitálne dverové Wi-Fi kukátka EQUES sú určené na nepretržité monitorovanie priestoru pred vašimi dverami prostredníctvom mobilnej aplikácie dostupnej zdarma pre operačný systém Android a iOS. Po stisnutí tlačítka zvonku alebo pri detekcii pohybu pred dverami dôjde k automatickému snímaniu záznamu alebo fotografie a upozornení užívateľa prostredníctvom mobilnej aplikácie. Kamerová optika disponuje širokým uhlom záberu, takže získate maximálny prehľad o tom, kto se práve u vašich dverí nachádza.

 

Vzdialená komunikácia vďaka digitálnemu dvernému Wi-Fi kukátku.

 

Jedinečnou prednosťou digitálnych kukátok značky EQUES je vstavaný Wi-Fi modul teda nepotrebujete platiť operátora niktorej z mobilných sietí. Wi-Fi riešenie vám ponúka možnosť viesť vzdialený obojsmerný rozhovor s návštevníkom vrátane video prenosu pred dverami, alebo reagovať na potenciálne ohrozenie vášho majetku a to i v momente, že se v danej chvíli nachádzate stovky kilometrov od svojho domova.

Eques Greeter Plus Grey Dverové kukátko

EQR06 Greeter Plus je Základní model, ktorý se skladá z vnútorného monitoru a vonkajšej časti, ktorá obsahuje kameru s rozlíšením 0.3 MPx. Kamerová jednotka disponuje širokým uhlom záberu 120°, pohybovým PIR senzorom, infračervenou diódou s nočným prisvietením a tlačítkom zvonku. Vnútorný monitor ponúka prehľadný farebný LCD displej s uhlopriečkou 2,8″ s ovládacími tlačítkami. Vďaka nabíjaciemu lítiovému akumulátoru a vstupu pre pamäťové karty se stará o napájanie zariadenia a ukladanie  zosnímaných fotografií alebo videozáznamov do pamäti.

WiFi_Logo.svg

EQA27 VEIU mini 2 Grey Digitálne dverné Wi-Fi kukátko

EQA27 VEIU mini 2 Digitálne dverové Wi-Fi kukátko VEIU mini 2 kombinuje bezpečnostné prvky, výnimočný kompaktní design a užívateľsky prívetivé ovládanie. Novinkou je inovatívne uchytenie monitoru pomocou konzoly pre flexibilnú manipuláciu so zariadením. Uhol záberu kamery 160°, detekcia pohybu, výdrž batérie v pohotovostnom režime až 40 dní. Jednoduché intuitívne ovládanie vďaka Farebnému dotykovému LCD displeju s uhlopriečkou 4,3“ a slotom pre externú pamäť do  32GB

 
POPIS PRODUKTU

Digitálne dverné Wi-Fi kukátko Eques VEIU mini 2 je zariadenie ktoré kombinuje bezpečnostné prvky s užívateľským komfortným flexibilným použitím. Umožňuje nepretržité sledovanie priestoru pred vašimi dverami prostredníctvom bezplatnej mobilnej aplikácie pre Android a iOS. Zariadenie sa skladá z vnútornej a vonkajšej časti, vonkajšia časť obsahuje kameru s rozlíšením 2 MPx, pohybový PIR senzor, nočné svetlo infračervenej diódy, mikrofón, reproduktor a tlačidlo zvončeka. Vnútorná časť je vybavená čírym farebným dotykovým LCD displejom, ovládacím tlačidlom a vďaka nabíjateľnej lítiovej batérii a slotu na pamäťové karty sa stará o napájanie zariadenia a ukladanie získaných obrázkov alebo videí do pamäte.

WiFi_Logo.svg

EQA27 VEIU mini 2 Cooper Digitálne dverné Wi-Fi kukátko

Dverové kukátko Eques VEIU mini 2

Po stlačení tlačidla zvončeka, či pri zaznamenaní detekcie pohybu pred dverami dôjde k automatickému obstaraniu záznamu a jeho následnému upovedomeniu užívateľa prostredníctvom spomínanej aplikácie. Objektív kamery sa môže pochváliť 160° uhlom záberu, ktorý vám poskytuje maximálny prehľad o tom, kto je pri vašich dverách. Konštrukcia kamery navyše znemožňuje nahliadnutie do bytu skrz optiku, ako je tomu možné u bežných dverných priezorov. Môžete sa tak diskrétne rozhodnúť, či chcete ísť návštevníkovi otvoriť dvere, získať jeho záznam alebo s ním vzdialene komunikovať v rámci obojsmerného prenosu hlasu.

 • Model: EQA27GY (Grey, Cooper)
 • Kamera: 2.0 Mpx CMOS, uhol záberu 160°
 • Displej: dotykový LCD, 4.3’’, rozlíšenie 480 x 272
 • Napájanie: Lítiová batéria 5000 mAh
 • Pohotovostný režim: až 40 dní
 • Externá pamäť: microSD karta až do 32 GB
 • Wi-Fi: IEEE 802.11 b/g/n 2.4 GHz
 • Mobilné aplikácie: Android 4.0, iOS 8.0 a vyššie
 • Priemer otvoru pre montáž: 12 až 58 mm
 • Rozmery (monitor/kamera): 115 x 87 x 28 mm/priemer 63 x 18 mm
 • Hmotnosť (monitor/kamera): 245 g/115 g
 • Teplota (skladovacia/prevádzková): -30 do 60 °C/-20 do 50 °C
 • Vlhkosť (skladovacia/prevádzková): 10 – 85 %/20 – 75 %
 • Jazyk menu: čeština
 • Farebné prevedenie: sivá, alebo medená
WiFi_Logo.svg

 EQS1 VEIU PRO Digitálne dverné Wi-Fi kukátko

Dverové kukátko EQS1 VEIU PRO

EQS1 VEIU PRO Digitálne dverné Wi-Fi kukátko VEIU PRO je TOP prémiovým modelom z produkcie EQUES. Pre komfortné ovládanie disponuje monitor veľkým farebným dotykovým LCD displejom s uhlopriečkou 7″ a internou pamäťou o veľkosti 6 GB. Do zariadenia VEIU PRO je naviac možné prostredníctvom pamäťovej karty nahrať vlastné vyzváňacie tóny vo formáte mp3, alebo tapety vo formáte JPEG. Technickou novinkou je potom druhá kamera integrovaná do vnútorného monitoru pre možnosť vedenia obojstrannej video komunikácie s funkciou obraz v obraze. Panoramatická optika kamery sa pýši širokým uhlom záberu 180°. Napájanie zabezpečuje veľkokapacitný nabíjací akumulátor s výdržou v pohotovostnom režime až 45 dní.

Konštrukcia proti otrasom

Technológia a výrobky značky EQUES patria v kategórii video dverných kukátok nielen k výnimočným, ale aj k prelomovým a bezkonkurenčným produktom udávajúcim súčasný trend pre túto oblasť bezpečnostných produktov. Technicky inovatívna konštrukcia s flexibilným uchytením DPS proti prenášaniu otrasov, ku ktorým dochádza počas manipulácie (otváranie/zatváranie) s dverami. Zariadenia bez tejto konštrukcie sú viac náchylné na poruchy spôsobené mechanickými otrasmi dverí a výrazne ovplyvňujú životnosť výrobku.

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>