Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

PARADOR dostupný pre každého

Hoci neustále inovujeme a napredujeme v kvalite materiálov a výrobných procesov, rozhodli sme sa naše podlahy spraviť pre vás ešte viac cenovo dostupnejšími. Preto sme dlhodobo znížili ceny našich podláh. Odteraz nájdete vo zvýhodnených cenách všetky kolekcie laminátových podláh, a tiež obľúbené kolekcie Modular ONE či Modular ONE HYDRON.

Prinášame vám cenovo dostupné podlahy, ktoré nerobia kompromis. S nami môžete mať doma prvotriednu kvalitu a zdravé bývanie, za dlhodobo znížené ceny. A že nejde len o zlacnenie na oko?

Napríklad pri kúpe napríklad Modular ONE podlahy namiesto 44,99 zaplatíte 39,99€ / m2, a tak ušetríte 5€ na m2. Pri kúpe laminátovej podlahy z kolekcie Basic 400 nezaplatíte 21,99€, ale len 19,49€ za meter štvorcový. Tým ušetríte 2,5€ na m2.

Medzi cenovo najvýhodnejšie kolekcie patria podlahy z kolekcie MODULAR ONE, ktoré sa znížili až o 5€/m2.

Pozrite si ponuku Modular ONE

Mohlo by vás zaujímať: Novinky PARADOR 2024: Masívne rozšírenie naprieč kolekciami

 

A dlhodobo zníženými cenami nekončíme! Pripravili sme si pre vás aj akciu, ktorá v sebe spája 15 dekorov v 5 kolekciách v zľavách až do – 25%.

AKCIA 5×3=25%. Zľavy na vybrané druhy podláh až do -25%

Ušetrite ešte viac. Odteraz až do konca augusta platí zľava na vybraných 15 dekorov v 5 rôznych kolekciách. V každej kolekcii nájdete 3 dekory so zľavou až do výšky 25%. Medzi vybranými dekormi nájdete tiež populárny vzor Rybia kosť (Herrignbone). A to hneď v laminátovej verzii aj v kolekcii Modular ONE.

Nakupujte v zľavách už teraz:

laminátové podlahy Pozrieť ponuku

kompozitné podlahy MODULAR ONE Pozrieť ponuku

kompozitné podlahy MODULAR ONE HYDRON Pozrieť ponuku

kompozitné podlahy PARADOR SPC Pozrieť ponuku

 

 

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>