Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

Originálne nemecké drevo a kvalitné spracovanie, ktoré vám vydrží desiatky rokov? Túžite po krásnej a prírodnej podlahe, s ktorou vytvoríte pocit harmónie? Alebo túžite po krásnej drevenej vôni, ktorá vám bude spríjemňovať rodinné chvíľky?

Drevené podlahy PARADOR vám prinášajú omnoho viac než len nevyčísliteľné pocity. Zapíšu sa v nich všetky vaše spomienky.

Vstúpte do sveta prirodzených tónov s drevenými podlahami PARADOR. Podlahy  PARADOR nielenže prinesú do vášho domova teplo a eleganciu, ale zároveň vám umožnia byť bližšie k prírode. S našimi produktmi pocítite autentickosť a jedinečnosť prírodného materiálu, ktorý premení každý priestor na oázu pokoja a pohody.

S PARADOR-om sa môžete skutočne dotknúť prírody, pričom si vychutnáte výnimočný dizajn, príjemný a teplý pocit pod nohami. Spoznajte výhody, ktoré ponúka prirodzené drevo a vytvorte si domov, kde sa príroda a komfort stretávajú v dokonalej harmónii.

6 dekorov, ktoré skrášlia aj vaše bývanie

PARADOR drevené podlahy sú skvelou voľbou pre ich vynikajúcu kvalitu, tradíciu a precízne spracovanie. Prémiové podlahy kombinujú nemeckú dôkladnosť s nádhernými dekormi z prvotriedneho dreva.

Už roky ponúka značka PARADOR široký výber povrchových úprav, aby vyhovel všetkým estetickým a funkčným požiadavkám. Vďaka dlhoročným skúsenostiam a tisícom spokojných domácností je PARADOR synonymom pre trvácnosť a eleganciu. Výroba zahŕňa pokročilé technológie a starostlivý výber surovín, čo zaručuje dlhú životnosť.

Vybrali sme pre vás najobľúbenejšie dekory našich spokojných zákazníkov. Všetky dekory vynikajú svojimi teplými tónmi a prírodnou štruktúrou zo skutočného dreva. Všetkých 6 dekorov nájdete v zľave v rozmedzí 30%-34%, ktorá platí do vypredania zásob. Preto sa poponáhľajte a vyberte si tú svoju.

 

Prejsť na podlahy

 

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>