Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Zameriavame sa na výrobu štandardných a atypických výrobkov podľa zadania zákazníka.

 

Obchodné zastúpenia máme rozmiestnené po celom Slovensku. Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia.

ÁRUŇA TYPU MZKA SPĹŇA POŽIADAVKY BEZPEČNOSTNEJ A PROTIPOŽIARNEJ ODOLNOSTI.

Bezpečnostná zárubňa v prevedení MZKA  je určená do všetkých druhov muriva. Je to dvojdielna zárubňa, takzvaná obložková zárubňa. Štandardne sa vyrába s ostením 100 a 150mm pričom sa dá nastaviť podľa potreby v rozsahu -20 až +25mm. Svojimi límcami prekryje okraje steny s opadanou omietkou po vybratí pôvodnej zárubne. Veľkou výhodou tejto zárubne je, že v prípade jej výberu nevidno stopy po montáži betónovaním. Konštrukčne je vhodná k montáži aj do stavebných otvorov s krivou stenou, ktorú dokonale obopne. Veľkou výhodou týchto unikátnych zárubní je skutočnosť, že každý jej prvok je vymeniteľný! Už viac nebude vo vašom byte nutné vykonávať hrubé a prašné stavebné činnosti. Doživotná zárubňa! V miestach uzamykacích istiacich bodov je zárubňa zosilnená oceľovou platňou. V mieste zámku je zárubňa zosilnená vysoko odolným a pritom veľmi estetickým bezpečnostným protikusom zámku, ktorý má za úlohu okrem iného ochraňovať zárubňu voči poškrabaniu a umožniť ľahké zabuchnutie dverí. Dvere sú osadené na 3ks nastaviteľných závesov, ktoré umožňujú presné nastavenie. V štandarde je na zárubni MZKA odolné celoobvodové protihlukové, protiprachové a protipachové tesnenie z materiálu EPDM, ktoré sa vyznačuje dlhou životnosťouCelá zárubňa je zvarená a nie je nitovaná! Štandardne je zárubňa v prevedení s nerezovým alebo dreveným prahom, ale je možné ju vyrobiť aj v bezbariérovom prevedení. Zárubňu MZKA je možné pred zabetónovaním zvariť k oceľovým kotvám pevne osadeným v stavebnom otvore, čo násobne zvyšuje pevnosť zabudovania. Dodáva sa v povrchovej úprave RAL9003 (biela), alebo RAL8028 (hnedá), alebo na prianie zákazníka v odtieňoch podľa vzorkovníka RAL CLASIC. V ponuke sú aj zárubne v úprave PRÉMIUM s dekorom dreva. Dverový uzáver so zárubňou MZKA má dvojité tesnenie a dvere nebúchajú!

KOMBINÁCIE POVRCHOVÝCH ÚPRAV

 

Kombinujte povrchovú úpravu nových dverí podľa Vašich predstáv. Z chodby môžu byť nenápadné ako tie u susedov a z bytu podľa Vášho vkusu zladené s interiérom. Vyberte si najvhodnejšiu kombináciu pre Vás.

Zosilnenie bezpečnostnej zárubne FORNOX

Zosilnenie bezpečnostnej zárubne FORNOX

Bezpečnostný protikus zámku FORNOX

Nastaviteľný pánt

Nastaviteľné závesy

Nerezový prah

Bezpečnostné dvere FORNOX

KONKURENČNÉ VÝHODY PRODUKTOV FORNOX

 

Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu

Slovenský výrobok od odborníkov s 20ročnou praxou.
Obložková zárubňa prekryje poškodenú omietku okolo zárubne.
Dvojité tesnenie ako štandard 1x dvere+1x zárubňa, účinne bráni prenikaniu pachov, prachu, hluku a naviac umožňuje tiché zatváranie bez búchania s dverami.
Zosilnenia pre 17 istiacich bezpečnostných bodov ako štandard.
Protihluk až 40 decibelov.Certifikovaná 2 a 3 bezpečnostná trieda (EN1627-RC3).
Široká škála odolných RAL povrchových úprav – komaxit.
Bezplatné poradenstvo u odborníkov.
Bezpečnostný set zhotovený výhradne zváraním bez nitovania.
Nastaviteľné závesy.
Nerezový prah.
Nerezový protikus zámku.
Celokovová zváraná konštrukcia.
Doživotná zárubňa.
Záručný aj pozáručný servis.
function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>