Zavrieť

Žiadne produkty v košíku.

Obrázok tohto článku

 

Radi by sme vám predstavili PARADOR novinky, ktoré si získajú vaše srdcia. Až 57 nových a rozmanitých dekorov.

Tie vytvoria váš vysnívaný domov. Ste zvedaví, aké novinky sme si pre vás pripravili?

Laminátové podlahy v plnej kráse. Spoznajte novú technológiu vodeodolných podláh.

Predstavujeme vám 21 nových a krásnych dekorov, ktoré ľahko skombinujete, nech je váš interiér akýkoľvek. 

Príjemný zvuk, krásny dizajn a trvácna kvalita. Spoznajte novú, vylepšenú technológiu, ktorú ponúkajú naše laminátové podlahy. Vďaka inovatívnemu procesu výroby vám môžeme prinášať tie najlepšie vlastnosti, ktoré vám nielen skrášlia vaše bývanie, ale aj odstránia všetky vaše obavy. Ak sa vám páčia nadčasové a elegantné vzory, rozhodne sa pozrite aj na ďalšiu novinku z radu laminátových podláh – jej dekor verne imituje vzor Chevron.

Mohlo by vás zaujímať: Prečítajte si viac o vylepšenej technológii laminátových podláh PARADOR 

Vodeodolné podlahy pre čo najspoľahlivejší domov. Nech ste kdekoľvek. Práve také vlastnosti ponúkajú naše nové laminátové podlahy. Široká ponuka dekorov, vhodných aj do vlhkých či fyzicky náročných podmienok vďaka ich odolnosti. Zmenou pri kolekcii Classic 1050 je navýšená odolnosť z AC4 na AC5. Tým sme zaručili najvyššiu možnú odolnosť naprieč podlahami na trhu. Pokiaľ je váš cieľ práve odolnosť, určite si nenechajte ujsť príležitosť pozrieť sa na podlahy Classic 1050.
Pozrite si celú ponuku – Novinky v laminátových podlahách

MODULAR ONE! VÝHODY, KTORÉ NEPOZNÁTE, ALE URČITE SI ICH ZAMILUJETE.

O Modular ONE existujú rôzne diskusie, najmä ohľadom jeho odolnosti. Preto nebude prekvapením, že s touto podlahou získavate iné vlastnosti. Odolnosť patrí laminátom, pri Modular ONE je ale zoznam výhod širší. Zamilujete si ho pre iné vlastnosti.

Podlahy kolekcie Modular ONE sú príjemné, tiché a teplé. Svojimi vlastnosťami najviac pripomína drevené podlahy, predlohu všetkých ostatných. Takže je to ideálna voľba pre každého, kto má rád mäkšie, teplejšie podlahy. A najmä za lepšiu cenu v porovnaní s pravými drevenými podlahami.

Kolekciu sme obohatili o 11 nových a nadčasových dekorov. Premeňte s nimi akýkoľvek nudný priestor na úplnú dokonalosť. A vedeli ste, že Modular ONE je vodeodolný do 100 hodín stojacej vody? Preto máme pre vás krásne dlažbové dekory, ktoré vám skrášlia aj vlhké priestory – ako napríklad kúpeľňu či práčovňu. Medzi novinkami z kolekcie Modular ONE nájdete aj nadčasový a elegantný vzor Herringbone v dvoch živých a farebných prevedeniach.

Pozrite si celú ponuku – Novinky z kolekcie MODULAR ONE

 

Rozmerovo stabilná a trvácna. Novinky z dielne kompozitných SPC podláh.

Medzi ďalšie novinky, ktoré vám s nadšením chceme predstaviť, nepochybne patria aj obľúbené kompozitné SPC podlahy. Tie si zákazníci volia pre ich rozmerovú stálosť a trvácnosť. Okrem týchto vlastnosti vám ponúkajú 100% vodeodolnosť, a v porovnaní s laminátovými podlahami sú príjemnejšie a teplejšie na chôdzu na boso.

Novinka: SPC HERRINGBONE

Dlho očakávaná novinka, a to rovno šesťkrát. Obľúbený vzor Herringbone prinášame v kompozitnej SPC verzii už v 6 drevodekoroch.
Kolekcia Trendtime 3 je tu s novým Unizip klikom, ktorý sa zaklikáva v rovine. Výsledkom je pevnejšia a kvalitnejšia pokládka s klikom, ktorý vydrží dlhšie. Tieto nové podlahy neobsahujú integrovanú podložku, preto je dobré zvoliť podložku – odporúčame Akustik Protect 100.

Pozrite si celú ponuku – Novinky SPC kompozitných podláh

Novinky s akciou až do 25%

Ak ste dočítali až sem, na záver máme pre vás menšiu odmenu. Od 29. apríla 2024 až do konca augusta prebieha skvelá “matematická” akcia, ktorá v sebe nesie 15 dekorov v 5 kolekciách so zľavami až do – 25%. 

function add_custom_label_link_with_tooltip() { ?>